Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties sniega pūtēju

Vai vēlaties iegādāties jaunu sniega pūtēju? Pirms iegādāties jaunu sniega pūtēju, ir virkne jautājumu, kurus nepieciešams apsvērt, kas ne tikai palīdzēs apjaust, bet arī izvelēties vispiemērotāko modeli. 

Lai atrastu vispiemērotāko sniega pūtēju, pirmkārt, jāaprēķina attīrāmās teritorijas platība, otrkārt, jāizvērtē aptuvenais sniega daudzums vietā, kur jūs dzīvojat. Sniega pūtējus ar jaudīgu dzinēju un lielu darbības zonas platumu ietaupa laiku, ja teritorija ir liela un noklāta ar biezu un smagu sniega kārtu. Mazākām platībām, kas noklātas ar sausu sniegu, var izvēlēties ar mazāk jaudīgu dzinēju. Husqvarna produktu klāstā ir pieejami sniega pūtēji ar dažāda lieluma dzinējiem un dažādu darbības zonas platumu, diapazonā no 61 cm, līdz 76 cm.

Vienpakāpes sniega pūtēju viegliem sniega tīrīšanas darbiem

Vienpakāpes sniega pūtēji ir lieliski piemēroti neliela apjoma sniega tīrīšanas darbiem ap māju, atšķirībā no divpakāpju sniega pūtējiem. Vienpakāpes sniega pūtējiem nav lāpstiņriteņa ventilatora un riteņu piedziņas, jo uz priekšu tos dzen šneks.

Divpakāpju sniega pūtēju smagākiem sniega tīrīšanas darbiem

Divpakāpju sniega pūtēji ir visefektīvākie smaga un sablīvēta sniega tīrīšanai. Divpakāpju sistēmā sniegs vispirms nonāk šnekā un pēc tam lāpstiņritenis to izsviež caur izmetējšahtu. Divpakāpju modeļi ir aprīkoti ar riteņu piedziņu.

Vēl dažas lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties sniega pūtēju


Sniega pūtēji ar stūres pastiprinātāju ir vieglāk manevrējami salīdzinājumā ar citiem modeļiem. Ja nepieciešams no sniega attīrīt lielas platības, kad vairākas reizes tīrīšanas laikā jāmēro ceļš turp un atpakaļ, vai arī nepieciešams tīrīt sarežģītas formas teritorijas vai līkumainus ceļus, tad labākais variants ir modeļi ar stūres pastiprinātāju.

  • Lai bez problēmām varētu iedarbināt ierīci aukstā laikā, izvēlieties modeli ar elektrisko starteri. Tas ir ļoti noderīgs, īpaši ļoti aukstās dienās.
  • Lai nodrošinātu komfortablāku strādāšanu dienās, kad temperatūra ir krietni zem nulles, izvēlieties sniega metēju ar apsildāmiem rokturiem.

Salīdzināt un iegūt plašāku informāciju par produktiem iespējams sniega pūtēju produktu sadaļā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *