Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties lapu pūtēju

Lapu pūtējs ir lielisks palīgs, kad jāsavāc lapas, gruži, nopļautā zāle un nocirptie dzīvžoga zariņi. Pirms iegādāties jaunu lapu pūtēju, jums precīzi jāzina kādiem mērķiem to plānots izmantot, jo tas ne tikai palīdzēs labāk orientēties plašajā produktu klāsta, bet vieglāk izvēlēties piemērotāko modeli. 

Rokas vai mugursomas tipa lapu pūtējs?

Iegādājoties lapu pūtēju, svarīgi ir zināt, kādiem mērķiem to plānots izmantot. Ja plānojat izmantot neregulāri, nelielas apstrādājamās platības apkopšanai, tad labāk izvēle ir vieglāki un parocīgāki rokas lapu pūtēji, piemēram, Husqvarna 125B. Ja ar lapu putēju plānojat strādāt ilgas darba stundas un apkopt lielas platības, tad labākā izvēle ir mugursomas tipa lapu pūtēji.

Mugursomas tipa lapu pūtēji iedalāmi divās kategorijās: lapu pūtēji, kas paredzēti profesionālam darbam un tie, kas paredzēti sarežģītāku darbu izpildei. Visjaudīgākais lapu pūtējs ir Husqvarna 580BTS, kuram gaisa ieplūdei tiek izmantots filtrs, tādējādi nodrošinot ilgāku darbības laiku un ekspluatācijas ilgumu.

Pārvērtiet lapu pūtēju par sūcēju

Lapu pūtēju iespējams pārvērst par sūcēju, lai no zemes sasūktu nopļauto zāli un lapas. Tas ir īpaši noderīgi vietās, kur nevēlaties pūst netīrumus pa gaisu, piemēram, ūdens tilptņu vai transportlīdzekļu tuvumā. Husqvarna 125BVx komplektācijā iekļauts sūcēja piederums.

Akumulators vai benzīns?

Modernie akumulatora lapu pūtēji ir jaudīgas, klusas un ar zemu vibrāciju līmeni. Visiem Husqvarna izstrādājumiem ir viens lādētāja veids; 4,2 Ah akumulatora uzlādei nepieciešamas aptuveni 30–50 minūtes. Rezerves integrējamie vai mugursomas tipa akumulatori nodrošina iespēju strādāt visas dienas garumā. Ar akumulatoru darbināmie pūtēji ir lieliski piemēroti darbam iekštelpās vai vietās, kur noteikts trokšņu līmeņa ierobežojums, piemēram, slimnīcu, skolu vai pilsētas parku tuvumā. Veicot smagākus darbus, piemēram, pārvietojot lielu daudzumu slapju lapu, mēs iesakām izvēlēties mugursomas tipa lapu pūtēju ar degvielas dzinēju, kas ir vairāk piemērots šāda veida darbiem.

Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties jaunu lapu pūtēju


  1. Pārliecinieties, lai ierīce būtu viegli iedarbināma un lietojama.
  2. Izvēlieties lapu pūtēju ar zemu vibrācijas līmeni, lai mazinātu nogurumu un izvairītos no vibrāciju izraisītā traumu riska.
  3. Pārliecinieties, ka ierīcei ir pietiekami liela jauda un specīga gaisa plūsma, veicot attiecīgo darbu.
  4. Ja plānots strādāt ilgas darba stundas ar mugursomas tipa lapu pūtēju, tad pārliecinieties, lai tam būtu ērta uzkabe ar gurnu siksnu un platas lences, kas sadala slodzi uz pleciem.

Atbildēt