Husqvarna trimeri un krūmgrieži — izstrādāti, lai uzlabotu jūsu uzņēmējdarbību

Samazināts svars un uzlabota efektivitāte. Tāpēc viena no mūsu prioritātēm vienmēr bijusi jaunu funkciju izstrāde Husqvarna trimeriem un krūmgriežiem. Gūstiet labāku ieskatu mūsu izgudrojumos, kas paredzēti jūsu uzņēmējdarbības veicināšanai.

Vairāk jaudas, mazāk ietekmes

X-Torq tehnoloģija optimizē dzinēja darbību, lai nodrošinātu lielāku jaudu, kad jums tā ir visvairāk nepieciešama. Salīdzinot trimeri bez X-Torq un trimeri ar X-Torq, tam ir par 75% mazāk kaitīgo izmešu līmenis un par 20% lielāka degvielas ekonomija. Tā ir tehnoloģija, kas darbojas gan jūsu ekonomijas, gan vides labā.

Sāciet darbu ātrāk

Smart Start ir Husqvarna funkcija, kas palīdz vieglāk iedarbināt ierīci. Tas atvieglo iedarbināšanas auklas vilkšanu, kas ilgstošā laikā ietaupa gan jūsu, gan uzņēmuma laiku un naudu.

Ātra un vienkārša auklas padeve

Ar Tap-n-Go™ funkciju, piesitot trimera spoli pie zemes, aukla tiek padota automatiski. Tas nozīmē, ka jums varāk nebūs jātērē laiks, trimera novietošanai uz zemes, lai manuāli izvilktu auklu. Salīdzinot Husqvarna trimera spoles ar citu ražotāju trimeru spoles, tad Husqvarna spoles sastāv no mazāk detaļām, kas atvieglo jaunas auklas uztīšanu.

525LK, 525 LK

Ātri pievienojamie piederumi

Mūsu kombinētajiem trimeriem vai krūmgriežiem ir plašs ātri pievienojamo uzgaļu klāsts, kas attiecīgo produktu pārvēršs par daudzpusīgu darbarīku. Dažu sekunžu laikā jūs ātri varat pāriet no pļaušanas uz dzīvžogu cirpšanu vai no lapu pūšanas uz darbu ar augstgriezi, – bet jādarbina un apkope jāveic tikai vienai ierīcei. Divdaļīgais kāts padara ierīci kompaktāku, ērtāk transportējamu un uzglabājamu.

Augsts, nobīdīts roktura stiprinājums

Daudziem mūsu krūmgriežiem ir augsts, nobīdīts roktura stiprinājums, kas ir unikāls risinājums Husqvarna ierīcēm. Rokturis ir novietots nedaudz atstatus no kāta. Tas palielina kustības brīvību kājām, jo tās nesitas pret rokturi, kā arī uzlabo ergonomiku un darba efektivitāti.

Unikāla, ērta uzkabe

Mūsu patentētā uzkabe BalanceXT™ ar regulējamu stiprinājumu uz muguras, kas ir unikāls risinājums esošajā tirgū. Šis stiprinājums ļauj plecu lencēm sekot jūsu kustībām, vienmērīgi sadalot krūmgrieža svaru uz gurniem un pleciem. Siksnas iespējams regulēt, lai pielāgotu uzkabi atbilstoši izmēram. Krūšu daļā, noņemot vienu detaļu, uzkabe kļūst ērti lietojama neatkarīgi no krūšu lieluma.

545RXT with Balance XT harness

Low Vib

Vairākiem mūsu trimeriem un krūmgriežiem, dzinēji ir izolēti no rokturiem ar ļoti efektīviem amortizatoriem, kas absorbē vibrācijas, lai tās nepiekļūtu ķermenim. Tas pasargās jūsu rokas un delnas un ļaus ērtāk strādāt ilgākas darba stundas.